این رویداد برای اولین بار در استان لرستان به همت همفکر لرستان و با همکاری اتاق بازرگانی استان لرستان در روز پنجشنبه 30 آذر 96 در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد.

 

امسال برای اولین بار خانواده اکوسیستم کارآفرینان استارتاپی لرستان در فضایی دوستانه و فارغ از رقابت های روزمره گرد هم آمدند و از بیم ها و امید هایشان برای سال 97 سخن گفتند و از مشکلاتی که پشت سر گذاشتند و از آینده پیشرو صحبت کردند.

در این رویداد چندین تیم استارتاپی، جمعی از کارآفرینان، صاحبان ایده، طراحان و برنامه نویسان، سرمایه گذار ها و واحد های فناور و فعالان اکوسیستم و دانشجویان حضور داشتند و به صحبت و گفتگو با هم پرداختند.

 

در ابتدای رویداد دکتر حسین سلاحورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و رئیس اتاق بازرگانی لرستان از تشکیل دو تشکل حمایتی برای کارآفرینان و همچنین صندوق سرمایه گذاری کارآفرینان خبر داد و اظهار امیدواری کرد این اقدامات در راستای بهبود فضای کسب و کاری استان لرستان خواهد بود.

 

یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان پذیرای دو مهمان ویژه بود: تبسم لطیفی موسس استارتاپ مامان پز و سجاد چاری پور موسس استارتاپ pay.ir

تبسم لطیفی متولد خرم آباد است که استارتاپ او به عنوان یکی از کسب و کارهای نوپای موفقی است که در سال های اخیر از دل رویداد های کارآفرینی بیرون آمده است. تبسم لطیفی به توضیح مدل کسب و کار مامان پز و شناسایی فرصت و راه حل مناسب برای آن و چالش های مختلفی که برای راه اندازی و ادامه استارتاپش یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و از تجربیاتش برای شرکت کنندگان سخن گفت.

 

سجاد چاری پور نیز متولد خرم آباد است که مهمان ویژه دیگر برنامه بود که موسس استارتاپ pay.ir است که با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان و با مجوز رسمی psp از بانک مرکزی و تحت نظارت شرکت شاپرک فعالیت می کند. او به چالش های موجود در حوزه فینتک اشاره کرد و در ادامه به معرفی استارتاپش و همچنان به ایجاد انگیزه برای استارتاپ های لرستانی پرداخت.

 

در پنل پرسش و پاسخ برنامه نیز شرکت کنندگان سوالات خود را از مهمان های ویژه برنامه پرسیدند و از تجربیات آنان بهره بردند.

 

  در قسمت بعدی برنامه با حضور محمد خاکی و احسان ناصر به نمایندگی از اتاق بازرگانی و سینا حیدری به نمایندگی از همفکر لرستان طی مراسمی از مهمان های ویژه رویداد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

 

سینا حیدری

 طراح و توسعه دهنده وب - فعال استارتاپی و کارآفرینی لرستان

سجاد چاری پور کیست؟

سجاد چاری پور متولد شهر خرم آباد است.
او بنیانگذار استارتاپ pay.ir است.
درگاه پرداخت Pay.ir محصول جدیدی است که با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان با مجوز رسمی PSP از بانک مرکزی و تحت نظارت شرکت شاپرک فعالیت می‌کند.

درگاه پرداخت و کیف پول Pay.ir در سال ۱۳۹۰ با برند پی‌لاین Payline.ir و با هدف ایجاد بستری ساده برای ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی به کسب‌وکارهای خرد، کار خود را شروع کرد و بعد از ۴ سال فعالیت در روزهای پایانی سال ۹۴ همراه با فیلترینگ‌های گسترده فین‌تک‌های مالی با برند جدید Pay.ir و با همکاری شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش کار خود را ادامه و گسترش داد.
در حال حاضر عمده فعالیت این استارت‌آپ متمرکز بر ارائه راهکارهای جدید در حوزه پرداخت الکترونیک و پرداخت اینترنتی است.


آدرس: www.pay.ir

 

سجاد چاری پور یکی از مهمان های ویژه رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان است که در تاریخ 30 آذر 96 در اتاق بازرگانی لرستان برگزار می شود.

 

جهت شرکت در این رویداد می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید:

https://evnd.co/V4kkx

 

شرکت کنندگان #یلدای_کارآفرینان_استارتاپی_لرستان چه کسانی هستند؟

#استارتاپ_ها
#کارآفرین_ها 
#صاحبان_ایده
#برنامه_نویس_ها
#طراحان
#سرمایه_گذارها
#مشاورها
#شرکت_ها
#واحدهای_فناور
#علاقمندان_به_شروع_کسب_و_کارها
#اعضای_اکوسیستم
#دانشجویان
#مخاطبان_عادی

 

هدف از برگزاری یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان چيست؟

در سنت ایرانیان #شب_یلدا شب دورهمی خانواده هاست. شبی که بزرگ و کوچک گردهم آمده و از کسب وکار و زندگی روزمره می گویند. 
ما نیز برآنیم در این روز ایرانی خانواده کارآفرینان اکو سیستم استارتاپی لرستان را گردهم آوریم. و در فضایی دوستانه فارغ از رقابت های روزمره، به گفت و شنود بپردازیم و از بیم‌ها و امیدهایمان به آینده روشن سخن بگوییم. 
به شکرانه نزدیک به یک سال فعالیت؛ موفقیت هایمان را با انار و هندوانه مزه مزه کنیم و تفالی به حضرت حافظ بزنیم و بر همدلی ها بیفزاییم.

تبسم لطیفی کیست؟

تبسم لطیفی متولد اسفندماه سال 1364 در شهر خرم آباد است.
او بنیانگذار استارتاپ مامان‌پز است.
وب‌سایت “مامان‌پز” به عنوان یکی از کسب‌وکارهای نوپای موفقی که در سال‌های اخیر از دل رویدادهای کارآفرینی بیرون آمده است.


مامان‌پز، استارت‌آپی که دست‌پخت‌های خانگی را به افرادی می‌رساند که یا خیلی در خانه حضور ندارند یا اگر دارند حوصله آشپزی ندارند. حالا این استارت‌آپ دوساله شده. فروشش از ۵۰ عدد در ماه اول به ۴۰ هزار عدد در آخرین ماهی که پشت سر گذاشته رسیده است. بیش از ۵۰ نفر در خانه‌هایشان برایش آشپزی می‌کنند و بیش از ۸۰ نوع غذا روی سایتش قرار داده است. این استارت‌آپ که برنده سومین استارت‌آپ ویکند تهران است از ایده‌ای دانشجویی به کسب‌وکاری تبدیل شده که سرمایه‌گذار جذب کرده و تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون تومان برایش هزینه شده و می‌خواهد تا ۵ سال آینده به کل مناطق تهران و بخش‌هایی از شهرهای بزرگ ایران خدمات‌رسانی کند و از فروش هزارتایی روزانه‌اش به ۲۰۰ هزار فروش در روز برسد. تبسم لطیفی، بنیان‌گذار ۳۱ ساله مامان‌پز و فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، می‌گوید: «ویژن ما رسیدن به ۲۰۰ هزار فروش روزانه است.»

آدرس مامان‌پز: www.mamanpaz.ir

 

تبسم لطیفی یکی از مهمان های ویژه رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان است که در تاریخ 30 آذر 96 در اتاق بازرگانی لرستان برگزار می شود.

 

جهت شرکت در این رویداد می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید:

https://evnd.co/V4kkx

 

 

شرکت کنندگان #یلدای_کارآفرینان_استارتاپی_لرستان چه کسانی هستند؟

#استارتاپ_ها
#کارآفرین_ها
#صاحبان_ایده
#برنامه_نویس_ها
#طراحان
#سرمایه_گذارها
#مشاورها
#شرکت_ها
#واحدهای_فناور
#علاقمندان_به_شروع_کسب_و_کارها
#اعضای_اکوسیستم
#دانشجویان
#مخاطبان_عادی

 

هدف از برگزاری یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان چيست؟

در سنت ایرانیان #شب_یلدا شب دورهمی خانواده هاست. شبی که بزرگ و کوچک گردهم آمده و از کسب وکار و زندگی روزمره می گویند.
ما نیز برآنیم در این روز ایرانی خانواده کارآفرینان اکو سیستم استارتاپی لرستان را گردهم آوریم. و در فضایی دوستانه فارغ از رقابت های روزمره، به گفت و شنود بپردازیم و از بیم‌ها و امیدهایمان به آینده روشن سخن بگوییم.
به شکرانه نزدیک به یک سال فعالیت؛ موفقیت هایمان را با انار و هندوانه مزه مزه کنیم و تفالی به حضرت حافظ بزنیم و بر همدلی ها بیفزاییم.

 
سال ۹۵ شروعی بود برای یک دور‌همی بزرگ خانواده استارت‌آپی ایران. امسال هم قرار است دومین یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی در تهران برگزار شود. این همایش بزرگ روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. سال قبل اولین یلدای استارت‌آپی‌ها با حضور حداکثری فعالان اکو‌سیستم استارت‌آپی ایران در کتابخانه ملی ایران با اجرای سه پنل برگزار شد.

 

 جهت ثبت نام در رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان کلیک کنید

 

سال ۹۵ شروعی بود برای یک دور‌همی بزرگ خانواده استارت‌آپی ایران. امسال هم قرار است دومین یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی در تهران برگزار شود. این همایش بزرگ روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. سال قبل اولین یلدای استارت‌آپی‌ها با حضور حداکثری فعالان اکو‌سیستم استارت‌آپی ایران در کتابخانه ملی ایران با اجرای سه پنل برگزار شد. در سال ۹۵ در پنل کارآفرینان سعید محمدی مدیر‌عامل دیجی کالا، شهرام شاهکار مدیر عامل اسنپ، محمد‌جواد شکوری‌مقدم مدیرعامل آپارات، علیرضا صادقیان مدیر‌عامل نت‌برگ و نازنین دانشور مدیر‌عامل تخفیفان میلاد صابری بنیانگذار کار‌بانک حضور داشتند. در پنل سرمایه‌گذاری هم سعید رحمانی مدیر‌عامل سرآوا، شهاب جوانمردی مدیر‌عامل فناپ، رضا زرنوخی رئیس انجمن وی‌سی ایران و علی فیاض‌بخش مدیر سابق حرکت اول شهرام شریف روزنامه‌نگار حوزه تکنولوژی شرکت کرده بودند. در پنل سوم که به مدیریت رضا کلانتری‌نژاد مدیر‌عامل شتاب‌دهنده شزان برگزار شد، محسن ملایری مدیرعامل آواتک، ناصر غانم‌زاده مدیر سابق فینوا، حمزه قطبی‌نژاد مدیر‌عامل نوتک، احمد‌رضا مسرور مدیر‌عامل دیموند و محمد امینی صمیمی مدیر‌عامل شفق حضور داشتند. مدیریت همایش هم با اکبر‌هاشمی مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه بود.

یلدای ۹۶
امسال هم مانند سال گذشته خانواده اکوسیستم استارت‌آپی ایران گردهم می‌آیند تا از بیم‌ها و امیدهایشان برای سال ۹۷ بگویند؛ از مشکلاتی که پشت سر بود و از موانعی که باید گذر کنیم و از آینده پیش روی اکوسیستم استارت‌آپی ایران. همچنین علاوه بر تغییراتی در اجرا و موضوعات برای اولین‌بار از دو تندیس رونمایی خواهد شد؛ «تندیس اسب تک‌شاخ» و «تندیس یلدا». این تندیس‌ها به استارت‌آپ‌های موفق و توسعه‌دهندگان اکوسیستم کار‌آفرینی و استارت‌آپی اهدا خواهد شد. در یلدای ۹۶ علاوه بر حضور بخشی از پنلیست‌های سال قبل، تعداد بیشتری از مدیران و فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی به این جمع اضافه خواهند شد و با شما صحبت خواهند کرد. برای ثبت‌نام می‌توانید به سایت ایوند مراجعه کنید.

 

مدیران استارت‌آپ‌هایی که تمایل دارند در بازدید از مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کنند، می‌توانند با دفتر هفته‌نامه شنبه تماس بگیرند و هماهنگی کنند

یلدا درشهر زلزله‌زده کرمانشاه
به همت جوانان استارت‌آپی و مسئولان کرمانشاه علی‌رغم اینکه این شهر درگیر زلزله و تبعات دردناک آن است، بچه‌های خونگرم و فعال کرمانشاهی تصمیم دارند که اول دی ماه «یلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی» را در این شهر برگزار کنند. آژانس تبلیغاتی باروک و شرکت دانش‌پرداز شناختی و شتاب‌دهنده تیک و هفته‌نامه شنبه از حامیان این ایونت هستند. همچنین قرار است مدیران استارت‌آپی که در این رویداد حضور پیدا می‌کنند، در این سفر یک‌روزه از مناطق زلزله‌زده بازدید ‌‌‌و با مردم درد‌کشیده سرپل ذهاب ابراز همدردی کنند. مدیران استارت‌آپ‌هایی که تمایل دارند در بازدید از مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کنند، می‌توانند با دفتر هفته‌نامه شنبه تماس بگیرند و هماهنگی کنند.

يلداي كارآفرينان استارت‌آپی در لرستان
اولین یلدای استارت‌آپی لرستان پنجشنبه ۳۰ آذر از ساعت ‌۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان که همراه هفته‌نامه شنبه حامی این رویداد است، برگزار می‌شود. دریلدای کار‌آفرینان استارت‌آپی لرستان تبسم لطیفی بنیانگذار استارت‌آپ مامان‌پز و سجاد چاری‌پور بنیانگذار استارت‌آپ pay.ir برای جوانان استارت‌آپی لرستان صحبت خواهند کرد.

 جهت ثبت نام در رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی لرستان کلیک کنید

 

 

 

منبع : هفته نامه استارتاپی شنبه

اشتراک موبایل
 1. شماره موبایل خود را وارد نمایید
  لطفا شماره موبایل خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
 2. کد امنیتی را وارد کنید(*)
  کد امنیتی را وارد کنید لطفا کد امنیتی نمایش داده شده در عکس را صحیح وارد نمایید.
 3. با عضويت در سامانه موبایلی لرنا می توانيد از خبرنامه های ایمیلی ، فراخوان ها و ساير امکانات سامانه موبایلی لرنا بهره مند شويد. پس هم اکنون عضو شوید!
اشتراک ایمیل
 1. ایمیل خود را وارد نمایید
  لطفا ایمیل خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
 2. کد امنیتی(*)
  کد امنیتی لطفا کد امنیتی نمایش داده شده در عکس را صحیح وارد نمایید.
 3. با عضويت در سامانه ایمیلی لرنا می توانيد از خبرنامه های ایمیلی ، فراخوان ها و ساير امکانات سامانه ایمیلی لرنا بهره مند شويد. پس هم اکنون عضو شوید!

مقالات

همفکر چگونه تاثیر گذار است؟

امیر جافری از تیم لاک سال ۹۴ با اعضای تیم لاک در شرایطی به حوزه آی تی...

چیزهایی که برای محافظت از ایده ها باید دانست

  در این مقاله چگونگی حفاظت از ایده هارا بررسی خواهیم کرد. ...

استارتاپ های موفق بانوان

شاید تصور راه اندازی استارتاپ های بزرگ و موفق توسط زنان برایتان عجیب باشد و ی...

ریسک های کارآفرینی

تعریف ریسک : احتمال کم شدن سود واقعی سرمایه گذاری نسبت به سود پیش ب...

تعریف کارآفرینی از دیدگاه هوارد استیونسن

کارآفرینی! یکی از جذاب ترین مباحث در حوزه کسب و ...

تعریف های مختلف استارتاپ

استارتاپ به چه معنی است؟ کدام نوع از کسب و کار استارتاپ نامیده می شوند؟ آیا ک...

چرا کسب‌و‌کارهای نوپا شکست می‌خورند؟

 در بیشتر مواقع شرکت های نوپا و کسب و کارهای تازه تاسیس شکست می‌خورند. یکی از...

گام های سه گانه راه‌اندازی وب سایت فروشگاه آنلاین

آیا به دنبال راهی هستید تا درآمد فروشگاه اینترنتی خود را افزایش دهید؟ این خوا...

دلایل شرکت در یک استارتاپ ویکند

در این مقاله میخواهیم دلایل شرکت در یک استارتاپ ...

MVP یک محصول نیست، بلکه یک فرآیند است

📍یک داستان همیشگی: یک تیم با یک ایده شروع می کند، ...

استارتاپ و اصطلاحات آن

استارتاپ به یک کسب‌و‌کار نوپا گفته می‌شود که با هدف پیدا کردن مدل کسب‌و‌کار ر...

سینا حیدری برگزار کننده همفکر خرم آباد : دمیدن انرژی به کالبد کارآفرینی لرستان

چند سالی که در سراسر کشور و به تبع آن در خرم آباد (لرستان) رویداد همفکر با هد...

همکاران لرنا

سینا حیدری

مدیر سایت

سمیرا قربانی نژاد

نویسنده سایت

فاطمه فلاح

نویسنده سایت

عاطفه فرضی

نویسنده سایت 

زینب محمدی

نویسنده سایت 

عاطفه خسروانی

نویسنده سایت

درباره ما

ما، مجموعه‌ای از فعالان استارت آپی و فناوری اطلاعات لرستان هستیم که Lorna.ir را برای کمک به رشد کارآفرینی و توسعه شرکت‌های نوپای فناوری در شهرهای لرستان بوجود آورده‌ایم.

لرنا تلاش می‌کند، با ایجاد شبکه‌ی ارتباطاتی و آموزشی گسترده؛ جوانان خلاق و پرانرژی شهر را به سمت کارآفرینی و راه‌اندازی شرکت‌های نوپای فناوری سوق دهد و برای اینکار از فعالیت‌های رسانه‌ای و برپایی رویدادهای متنوع کارآفرینی و فناوری بهره می‌برد.

تماس و همکاری

اگر علاقه‌مند به معرفی استارتاپ خود هستید، موقعیت شغلی در شرکت خود دارید، می‌خواهید نوشته‌تان را منتشر کنیم و یا اینکه علاقه‌مند به حمایت از ما هستید و علاقه‌مند به شرکت در برنامه های ما را دارید و یا هر نظر و پیشنهادی دیگری دارید با ما تماس بگیرید.

ایمیل : info@Lorna.ir

شماره تماس : 09165533578